Дровоколи (дроворуби)

Дровокол AL-KO KHS 5204
Код: 113251
Тип двигуна - електричний
Потужність - 2,2 кВт
Робоче положення - горизонтальний
Напруга мережі - 1 фаза (220 В)
Сила розколювання - 5 т
Максимальна довжина колоди - 520 мм
Максимальний діаметр колоди - 250 мм
Вага - 47 кг
Країна виробник - Німеччина
Гарантія - 12 місяців офіційної гарантії
11 999
 
 
Тип двигуна електричний
Потужність 2,2 кВт
Робоче положення горизонтальний
Напруга мережі 1 фаза (220 В)
Сила розколювання 5 т
Максимальна довжина колоди 520 мм
Максимальний діаметр колоди 250 мм
Вага 47 кг
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 місяців офіційної гарантії
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Дровоколи (дроворуби)

Заготівля дров вручну-стомлююче і довгий за часом заняття. Прискорити і спростити його можна, купивши дроворуб. Він дозволяє швидко заготовлювати великі обсяги палива для топки печей і камінів. Працювати з обладнанням зручніше, легше і безпечніше, чим зі звичайним колуном. Компанія "Аквафініш" пропонує сучасну недорогу техніку для дому та саду. У нашому каталозі ви знайдете дровоколи AL-CO (Німеччина). На будь-яку модель поширюється річна гарантія. Все, що є на сайті, доступно для миттєвої покупки і оперативної доставки в Києві і по всій Україні.

Дровоколы по хорошей цене

Принцип дії дровокола

Всі пристрої працюють за аналогічною схемою:

 • дерев'яна заготовка кладеться в подає жолоб, з одного боку якого розміщений ріжучий механізм (ножі), з іншого-рухливий поршень;
 • поршень штовхає чурбак у напрямку до ножів;
 • ріжучі елементи розколюють заготовку на кілька частин (кількість залежить від числа ножів і їх розташування відносно один одного).

Дії досить прості, а ефективність використання обладнання гранична.

Технічна характеристика

Дроворуби-верстати, чиє призначення – розщеплювати дерев'яні чурбаки на Поліна. Вони можуть відрізнятися по конструкції, проте всі моделі об'єднує ряд характеристик, на основі яких ви вибираєте пристрій під індивідуальні завдання. Це:

 1. Розмір. Професійні машини відрізняються значними габаритами, побутові варіанти компактні. Від розміру залежить вага техніки.
 2. Потужність двигуна. Нею визначається продуктивність і витрата палива дровоколом. 
 3. Потужність розщеплення. Показник характеризує зусилля, яке може бути докладено для розколу чурбака.
 4. Довжина і діаметр. Цими параметрами визначаються максимальні розміри колоди, яке може розколоти машина.
 5. Хід поршня і його швидкість. Перший показник представляє відстань, яке поршень здатний пройти за один раз. Випускаються дроворуби з регулюванням ходу. Опція корисна, якщо потрібно розщепити невеликі заготовки, оскільки короткий хід економить паливо і час. Швидкість руху показує, за який термін буде розколото колоду.

Здатність верстата витримувати значні навантаження обумовлена матеріалом корпусу. Для його виготовлення застосовують міцний метал. Він визначає термін служби пристрою і його надійність.

Види дроворубів

Є механічна і ручна техніка. У першій присутній двигун. За рахунок цього конструкції мають відмінності між собою. Ручні машини працюють за фізичними законами, підкоряючись силі людини. Їх часто використовують в побуті, так як вони покривають середньостатистичні потреби в полінах для розпалювання. Для вирішення глобальних завдань не підходять.

Механічна різновид дроворубів, в свою чергу, об'єднується в групи за способом подачі заготовок і типу двигунів. За способом подачі існують:

 1. Конусний - заготівля насаджується на конус вручну.
 2. Редукторний - для зниження оборотів на конус встановлений понижуючий редуктор.

За типом двигуна розрізняють дровоколи:

 1. Електричний. Користуються підвищеною популярністю, підключаються до електромережі, не вимагають особливого обслуговування. Досить потужні для побутової експлуатації.
 2. Бензиновий. Відрізняються більшою продуктивністю, не залежать від електрики. Використовуються в побуті і промисловості.

Як Купити дровокол-критерії вибору

Перш ніж прийняти остаточне рішення на користь конкретної моделі, варто співвіднести її характеристики з планованими умовами експлуатації. Уваги заслуговують наступні параметри: прикладене зусилля на дерев'яну заготовку, розміри закладного місця і продуктивність техніки. Короткий огляд дроворубів:

 • для побутових завдань підходять пристрої із зусиллям 3-5 т, що мають невеликі розміри і низьку, в порівнянні з іншими, ціну;
 • оснащення котелень і комунальних служб вимагає установки агрегатів із зусиллям до 7 т;
 • габаритні дроворуби до 25 т застосовуються для виробничих потреб промисловості, обладнуються різними додатковими функціями, такими як торцювання в автоматичному режимі, автономна подача і ін.

При виборі дровокола для будинку або дачі зверніть увагу на нюанси, що полегшують роботу:

 • укомплектованість насадками з різним числом різців – ножів) - дозволяє за один прохід розщепити заготовку на кілька полін;
 • опція регулювання верстата по висоті;
 • наявність системи безпеки - наприклад, запуск дроворуба неможливий без одночасного натискання на два важелі, що задіє обидві руки, виключаючи знаходження однієї з них в небезпечній зоні.

Вивчити особливості пристроїв з нашого каталогу можна самостійно, ми надаємо в описі детальну інформацію. Уточнити експлуатаційні та обслуговуючі моменти можна у наших консультантів.