Valtec VTi.932.I-це прес-трійник з нержавіючої сталі з переходом на внутрішню різьбу, який використовується для з'єднання сталевої труби з різьбовим елементом монтируемой системи. Прес-фітинги з нержавійки широко застосовуються для створення систем опалення та водопостачання.
Для створення з'єднань застосовується спеціальний прес-інструмент V-профілю. Наявність каучукової прокладки надійно захищає місця з'єднань від протікання. З усіх груп, фітинги з нержавійки мають найкрасивіший зовнішній вигляд, і підійдуть до будь-якого типу інтер'єру.
Системи опалення та водопостачання з нержавіючої сталі відрізняються високою корозійною стійкістю і тривалістю служби. Середній термін служби таких трубопроводів досягає 50 років. 7 років гарантії на всю продукцію від заводу-виробника підтверджує бездоганну якість виробів.
Основні характеристики VTi.932.I.150415 |
|
| Діаметр | 15х1/2" |
| Різьблення | зовнішня |
| Тип фітинга | прес-трійник |
| Виконання | перехідний/редукційний |
| Матеріал корпусу | зшитий поліетилен |
| Максимальна температура | +115 ºС |
| Тип насадки прес-інструменту (по каталогу REMS) | V |
| Застосування | для тонкостінних сталевих труб |
| Середній повний термін служби | 50 років |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія від виробника | 84 місяці офіційної гарантії |















































































