Обладнання для систем автоматичного поливу

Автоматичний полив

Доглянутий газон, плодоносна грядка, красива клумба або фруктовий сад потребують рівномірному дозованому зволоженні, забезпечити яке може автоматичний полив. З його допомогою процес стає простіше і практичніше. Полив в автоматичному режимі легко здійснює зрошення грунту в будь-який час навіть на найвіддаленіших ділянках території. Компанія "Аквафініш" продає обладнання та комплектуючі для організації зрошувальної системи. Ціни на автоматичний полив в нашому магазині-одні з найдоступніших в Україні. У нас можна замовити продукцію фірми Hunter і Valrom з доставкою.

Автоматический полив, системы автоматического полива

Автоматичний полив - що це таке

Система автополиву включає в себе безліч комплектуючих елементів. Вони підбираються в залежності від індивідуальних потреб. Це:

 • поливальні головки,
 • Електромагнітні клапани,
 • пульт керування,
 • метеорические датчики,
 • підземні магістралі,
 • гідрант,
 • Насосні станції та накопичувальні резервуари.

Споруджуючи у себе на присадибній ділянці автоматичний полив, важливо визначити, які елементи необхідні, а без яких можна обійтися.

Застосування крапельної системи дає масу переваг:

 • значне скорочення витрати водного ресурсу;
 • підведення вологи до коріння рослин, а не тільки зрошення їх верхньої частини;
 • зменшення ризику зараження насаджень мікроорганізмами та хворобами;
 • можливість одночасно підгодовувати водорозчинними добривами.

Принцип роботи автоматичного поливу

Принцип роботи автоматичного поливу полягає в циклічній подачі води. Цикли регулюються спеціальним контролером, що монтується на виході рідини з накопичувальної ємності і відкриває системний клапан. Потім вода за допомогою насоса або природним потоком спрямовується в поливальні трубки і через форсунки перенаправляється до кожної рослини. Проміжки часу для поливу визначаються таймером, так, щоб до моменту наступного зволоження грунт встигла висохнути. Автополив вигідний економічно, оскільки припиняється нераціональна подача води, не витрачається даремно електроенергія, не задіюється фізична праця. Особливо він необхідний на ділянках, засаджених газоном. Трав'яне покриття досить примхливе, швидко сохне, в результаті чого втрачає привабливий вигляд.

Система автоматичного поливу-комплектація

Стандартний набір складається з наступних вузлів:

Купівля автоматичного поливу вигідніше в інтернет-магазині. Наші менеджери проконсультують по телефону або в онлайн-режимі з приводу поливальної схеми і придбання окремих комплектуючих. 

Автоматична система поливу-яку купити?

З урахуванням кліматичних умов в Україні зрошувальні пристрої регульованого заданого режиму повинні відрізнятися невибагливістю, надійністю і довговічністю. Бажано, щоб це був автоматичний полив, який не потрібно демонтувати на зиму, можна використовувати для зрошення квітів, теплиць, газонів. Американська фірма Нunter випускає товар з високоміцних матеріалів, що не порушує гармонію ландшафту і виконує всі необхідні функції.