Електрична ланцюгова пила Solo by AL-KO 621

Код: 127253
4 999 ₴ 5 499 ₴ -9% Выгода 500 ₴

Для проведення невеликих за обсягом садових або столярних робіт, електрична ланцюгова пила Solo by AL-KO 621 є оптимальним варіантом для тих, хто віддає перевагу якості за помірні гроші. Модель продовжує технічну лінійку Solo німецького виробника AL-KO.

Технічні особливості моделі Solo by AL-KO 621

  • Двигун з поперечним розташуванням, чим робить корпус електроінструменту компактним, а значить, зручним в експлуатації.
  • Наявність дугоподібної передньої ручки з прогумованим покриттям забезпечує зручність пиляння під будь-яким зручним кутом.
  • Невеликий по довжині провід живлення-ноу-хау розробників компанії. У більшості випадків, доводиться працювати на значній відстані від живильної електророзетки, тому завжди використовується Подовжувач. Це врахували творці, виконавши шнур електроживлення мінімальної довжини.
  • Реалізована технологія безінструментальної підтяжки ланцюга на шині. При ослабленні ланцюга досить злегка повернути пластикову котушку на правій стороні корпусу електроінструменту.

Переваги та відмінні риси

  • Використання пили не супроводжується димовими газами, як у бензинових аналогів. Такий інструмент можна використовувати в закритих приміщеннях.
  • Травмобезопасность. За рахунок системи на основі гальма ланцюга, робота з інструментом виключає отримання травми.
  • Зручний контроль за доливкою мастильного матеріалу. На бічній стороні корпусу встановлено спеціальне оглядове віконце.
  • Пила може експлуатуватися від побутової електромережі з напругою в 220 В.

Особливості експлуатації

  • Використовуючи електропилу, слід контролювати рівень масла в картері. Це допоможе уникнути швидкого розтягування ланцюга, а також ослаблення її ланок. Для дозаправки картера рекомендується застосовувати фірмову масляну суміш німецької компанії AL-KO.
  • Після тривалого використання електроінструменту, слід проводити чистку фільтра двигуна, а також інших елементів пилки, що збільшить її експлуатаційний термін служби.

 

У комплектації моделі Solo 621 передбачений пластиковий чохол для захисту шини при транспортуванні пилки.

Основні характеристики 127253

Тип двигуна електричний
Потужність 2,5 кВт
Об'єм масляного бака (картера) 0,3 л
Мастило ланцюга автоматичний
Довжина шини 40 см
Крок ланцюга 3/8"
Система легкого запуску -
Плавний старт -
Захист від перевантаження -
Захист від випадкового включення -
Вага 4,3 кг
Країна виробник Германія
Гарантія 36 місяців офіційної гарантії

Отзывы 127253

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Також вас можуть зацікавити