Електрична ланцюгова пила AL-KO EKS 2000/35

Код: 112807
2 699 ₴ 2 899 ₴ -7% Выгода 200 ₴

Швидко провести пиляння значних обсягів деревини легко, якщо застосовується електропила німецького бренду "AL-KO". Модель електричної ланцюгової пили AL-KO EKS 2000/35 - оптимальний варіант для домашнього господарства. Пила електрична німецького виробника зручна не тільки для напилу дров, але і при виготовленні садових меблів.

Технічні особливості моделі AL-KO EKS 2000/35

  • При незначних габариторозмірах, ланцюгова електрична пила здатна витримувати тривалі експлуатаційні навантаження без відключення.
  • Полотно шини незначної товщини, що важливо при акуратному розпилі при мінімальних відходах у вигляді тирси.
  • Наявність вбудованої ємності під заливку масла. Технічна особливість запобігає перегрів ланцюга і її передчасне туплення.

Переваги та відмінні риси

  • Незначна вага електроінструменту-руки не втомлюються від затяжного пиляння. Особливість дає можливість провести спил в будь-якому положенні.
  • Ручка розташована спеціально для балансу електропили в руці, тобто двигун не переважує шину. Особливість важлива при зручному переміщенні електроінструменту на значні відстані.
  • Спеціальний захист від нанесення травми при зміщенні полотна шини. При недостатньому закріпленні шини до корпусу, її полотно може різко піти вгору з високою ймовірністю нанесення травми оператору. Дана модель має зв'язок між інерційним гальмом і поворотом ручки із захисним кожухом. При несподіваному ослабленні шини, ручка мимовільно змінює положення, що приводить в дію інерційне гальмо, що впливає на шину. Таким чином, німецькі фахівці змогли розробити повністю безпечну електропилу

Особливості експлуатації

  • При стандартній довжині електроживлення проводу, доцільно використовувати подовжувач. В цьому випадку, збільшується радіус використання електропили.
  • Хоч картер і має місткий обсяг під мастильний матеріал, періодично необхідно перевіряти рівень масла. Це допоможе збільшити експлуатаційний термін застосування ланцюга.

Основні характеристики 112807

Тип двигуна електричний
Потужність 2 кВт
Об'єм масляного бака (картера) 0,15 л
Мастило ланцюга автоматичний
Швидкість обертання ланцюга 13,5 м/с
Довжина шини 35 см
Крок ланцюга 3/8"
Рівень шуму 107 дБ
Плавний старт +
Захист від перевантаження -
Захист від випадкового включення +
Індикатор рівня масла +
Вага 4,5 кг
Країна виробник Німеччина
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії

Отзывы 112807

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Також вас можуть зацікавити