Електрична ланцюгова пила AL-KO EKI 2200/40

Код: 112809
2 999 ₴ 3 199 ₴ -6% Выгода 200 ₴

Для тих, хто не виносить запах бензину і супутніх вихлопних газів, ланцюгова електрична пила AL-KO EKI 2200/40 - ідеальний варіант при зведенні дачних будівель, вирізанні засохлих дерев/чагарників. Модель пили є новинкою німецького концерну AL-KO, популярною серед професійних столярів, домашніх майстрів, що мають власне заміське ГОСПОДАРСТВО.

Технічні особливості AL-KO EKI 2200/40

  • Потужний двигун, здатний витримувати затяжну розпилювання деревини. Модель однаково ефективно розпилює не тільки сосну, березу, а й твердоструктурні породи деревини, такі як модрина. Надійність двигуна досягається за рахунок повністю мідної обмотки.
  • Розташування двигуна-поздовжнє. Особливість дозволила виконати пилу в більш вузькому корпусі, що важливо при роботі в заростях садових чагарників або обмеженому просторі приміщення.
  • На корпусі є кнопка-індикатор перевантаження двигуна пили. У разі експлуатаційного перевантаження електроінструменту, кнопка системи відключається, а кнопка вискакує вгору. Завдяки цьому оператору розуміє, що пила зупинилася через перевантаження. Варто влаштувати невелику перерву в роботі, а потім натиснути на кнопку – інструмент знову готовий до роботи.
  • Наявність індикатора рівня мастильного матеріалу. Щоб переконатися в наявності масла в картері пилки, працівникові досить поглянути на індикатор.

Переваги та відмінні риси

  • Мінімальний знос електроінструменту за рахунок вбудованого електронного блоку, який дозволяє плавно набирати обертів двигуна після його включення.
  • Легкість підтяжки ланцюга. Оператору досить повернути котушку на правій стороні корпусу, щоб забезпечити оптимальне натяг ланцюга. Ця новинка дає можливість не втрачати час, постійно розбираючи корпус.
  • Шина відомої канадської компанії Oregon. Полотно не "веде" при тривалій роботі, що забезпечує отримання ідеального торцевого зрізу на деревині.

Особливості експлуатації

Не допускати роботу електропили з порожнім картером. Використовувати спеціальне масло компанії AL-KO.

Основні характеристики 112809

Тип двигуна електричний
Потужність 2,2 кВт
Об'єм масляного бака (картера) 0,15 л
Мастило ланцюга автоматичний
Швидкість обертання ланцюга 13,5 м/с
Довжина шини 40 см
Крок ланцюга 3/8"
Рівень шуму 107 дБ
Плавний старт +
Захист від перевантаження +
Захист від випадкового включення +
Індикатор рівня масла +
Вага 5,9 кг
Країна виробник Німеччина
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії

Отзывы 112809

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Також вас можуть зацікавити