Бензинова ланцюгова пила Solo by AL-KO 643 IP

Код: 127162
4 199 ₴ 4 499 ₴ -7% Выгода 300 ₴

У разі проведення робіт, пов'язаних з невеликою заготівлею дров, нарізки дощок для садових будівель, бензинова ланцюгова пила Solo by AL-KO 643 IP стане справжнім помічником в домашньому господарстві. Зразок лінійки Solo німецької компанії AL-KO є затребуваним за швидкий старт і безвідмовність інструменту.

Технічні особливості моделі Solo by AL-KO 643 IP

  • Тип двигуна двотактний, що дозволяє не тільки витримувати тривалі навантаження при експлуатації, але і економно витрачати бензин.
  • Корпус в пластиковому виконанні, що при компактності корпусу, робить пилу зручною в роботі, дозволяє без проблем долати значні відстані при зміні робочого місця.
  • Пластиковий захисний корпус з посиленими ребрами жорсткості вберігає руки робітника від несподіваного відскоку тріски.
  • Наявність ланцюгового гальма для миттєвого блокування руху ланцюга, в разі помилок при установці шини на корпус пристрою.
  • Підстава рукояті на корпусі має збільшену площу, що важливо при зручному запуску інструменту або прочищення фільтра двигуна.
  • Комплектацією бензопили Solo by AL-KO 643 IP передбачений комбінований ключ (шестигранник, викрутка) під проведення ревізії пили, а також фірмовий пластиковий чохол для шини.

Переваги та відмінні риси

  • Наявність фронтальних наполегливих зубів дає можливість більш комфортно і оперативно розпиляти колоду, не застосовуючи особливих зусиль.
  • Ланцюг із заводським заточуванням і мінімальним кроком зубів на 0,325 дюйма дозволяє ріжучому полотну входити в масив деревини, як в масло.
  • Мінімальні габариторозміри з наявністю дугової ручки дають можливість безпроблемно проводити розпил деревини навіть під кутом в 90 градусів.

Особливості експлуатації ланцюгової пили

Важливо періодично стежити за доливом мастильного матеріалу в спеціальний картер пилки, щоб виключити зменшення міцності якостей ланок ланцюга.

Гарантія від німецького заводу AL-KO на експлуатаційну бездоганність пили становить не менше 3-х років.

Основні характеристики 127162

Тип двигуна бензиновий
Потужність 2,0 кВт (2,7 л. с.)
Обсяг паливного бака 0,37 л
Об'єм масляного бака (картера) 0,19 л
Мастило ланцюга автоматичний
Об'єм двигуна 40,2 куб. см
Швидкість обертання ланцюга 21 м/с
Довжина шини 38 см
Крок ланцюга 0.325"
Рівень шуму 101 дБ
Антивібраційна система +
Вага 4,1 кг
Країна виробник Німеччина
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії

Отзывы 127162

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Також вас можуть зацікавити